Firmamız, İstanbul’da 11.09.2009 Tarihinde ısıtma-soğutma, havalandırma (HVAC) sektörlerine hizmet vermek üzere, mekanik tasarım, taahhüt ve teknik servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Firmamız ECA Beylikdüzü & Büyükçekmece Yetkili servis olarak teknik servis hizmeti vermektedir.Diğer firmalardan farkımız; Marka bağımsız, tüm markalara teknik servis hizmetini başarıyla vermemizden gelmektedir.

  • Toplumsal sorumluluk taşıyan ve bu sorumluluklarını yerine getiren bir kuruluşuz
  • İnsan haklarına ve emeğe saygılıyız. Her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındayız.
  • Çalışanlarımız arasındaki ilişkiler, karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür.
  • Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedeflemekteyiz.
  • Firma çalışanlarımız, firmanın kuruluşundan önce çeşitli teknik servis firmalarında çeşitli kademelerde çalışmış, verilen hizmetin önemine vakıf, toplam kalite bilgileri ve iş disiplini ile donatılmış olarak işe başlamışlardır.
  • Hali hazır da çalışanlarımız gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli dönemlerde ve değişik firmalarda gereken eğitimleri almaya devam etmektedirler.

Kendi bünyemizde oluşturduğumuz çalışma sistemi sayesinde, kaliteden ödün vermeden, zamanında ve hızlı servis anlayışı ile tüm marka klima-kombi, hidrofor ve fan coil sistemlerine hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren 1 yıl Garanti kapsamındadır.

Saygılarımızla.

YAŞAR GÜRBULAK